Bul Usrah September

 

Bul Usrah September1

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Berita Terkini PTDH

Pendaftaran Kem Rakan Quran 2017 ( KRQ 2…

     MAKLUMAT PROGRAM     Kem Rakan Al-Quran (KRQ) merupakan salah satu aktiviti tahunan...

Baca selanjutnya..

English Month 2017

27 February - 4 April 2017 Thank you Allah for all...

Baca selanjutnya..

Program Nilam PTDH 2017

NILAM adalah singkatan daripada perkataan 'Nadi Ilmu Amalan Membaca' yang...

Baca selanjutnya..

Fikrah Islamiah Pertama 2017

Program fikrah islamiah merupakan sebuah program khas bagi pelajar PTDH...

Baca selanjutnya..

Perlantikan Pengawas & Pustakawan 20…

Adik Arif Naufal selaku ketua umum pengawas 2017 membaca Ikrar...

Baca selanjutnya..

Kem Rakan Quran 2016

  Pusat Tahfiz Darul Haafizhiin telah mengadakan sebuah program sempurna cuti...

Baca selanjutnya..

PENDAFTARAN DHF (PERINGKAT MENENGAH BANI…

  PENGENALAN     Darul Haafizhiin Al-Furqan (DHF) ditubuhkan bagi melahirkan generasi syabab yang...

Baca selanjutnya..

PROGRAM PTDH SEPANJANG 2016

     Assalamualaikum wbt. Alhamdulillah dengan izin Allah SWT pada tahun ini...

Baca selanjutnya..

Perasmian pembukaan Darul Haafizhiin Al-…

Pada 22 Mac minggu lalu, Pihak PTDH dengan rasminya telah...

Baca selanjutnya..

PERINGKAT RENDAH

  • Bacaan Qiraati (1 hingga 6)
  • Bacaan & Hafazan Al-Quran
  • Bahasa Malaysia
  • Bahasa Inggeris
  • Matematik
  • Sains
  • Deeniah

PERINGKAT MENENGAH

  • Bacaan & hafazan al-quran
  • Aqidah (kitab al-iman)
  • Akhlak (kitab khuluqul-muslim)
  • Hadith (kitab hadith 40 imam nawawi)
  • Nahu (kitab tuhfah sinniah)
  • Sorof (kitab matan bina’ )

MAKLUMAT PEPERIKSAAN

  • Peperiksaan Sem 1
  • Peperiksaan Sem 2
  • Peperiksaan Percubaan UPSR
  • Peperiksaan Percubaan UPSRA
  • Peperiksaan Percubaan UPKK

Kalendar Sekolah

December 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
› Kem Rakan Quran
00:00
Date :  Friday, 01 December 2017
2
› Kem Rakan Quran
00:00
Date :  Saturday, 02 December 2017
3
4
› Cuti Peristiwa ( KRQ )
00:00
Date :  Monday, 04 December 2017
16
› Majlis Takrim 2017
00:00
Date :  Saturday, 16 December 2017
17
18
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Monday, 18 December 2017
19
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Tuesday, 19 December 2017
20
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Wednesday, 20 December 2017
21
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Thursday, 21 December 2017
22
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Friday, 22 December 2017
23
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Saturday, 23 December 2017
24
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Sunday, 24 December 2017
25
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Monday, 25 December 2017
26
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Tuesday, 26 December 2017
27
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Wednesday, 27 December 2017
28
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Thursday, 28 December 2017
29
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Friday, 29 December 2017
30
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Saturday, 30 December 2017
31
› Cuti Sekolah Penggal 2
00:00
Date :  Sunday, 31 December 2017
 
 
 

Like kami di Facebook

SFbBox by caulfield cup

Maklumat Pengunjung

7.png9.png0.png2.png8.png
Hari Ini56
Yesterday797
This week4589
This month11794
Jumlah Pelawat79028

2
Online

Sunday, 17 December 2017 02:05

Waktu Solat

 

Lokasi PTDH

Hubungi Sekolah

Pusat Tahfiz Darul Haafizhiin

NO.15, Lorong Kiri 1,

54000 Kampong Datok Keramat,
Kuala Lumpur, Malaysia

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  03-4257 8929
03-42578929